Cursa del Replà

Cursa del Replà: Cursa Clàssica Replà

Pos Nombre Dorsal Cat. Cat. Pos Tiempo Club
1 SENEN ESCODA SANAHUJES 75 AM 1 01:58:39 BORGES TRAIL - AAEET
2 VICTOR DEL AGUILA PELLICER 135 AM 2 02:00:42 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
3 JAVIER HERAS HERNANDEZ 130 AM 3 02:02:02 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
4 GERARD MANGRANE SANTOS 8 AM 4 02:02:23 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
5 JOSE MARIA GARCIA LOPEZ 41 AM 5 02:06:32 CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA
6 JULIO ENRIQUE GUTIERREZ TOLEDO 108 VM 1 02:06:32 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
7 SAUL GARGALLO MONFORTE 27 SM 1 02:06:53 A.D. MAESTRAZGO-PORTELL TURISME
8 JOSEP LLUIS RUBIO MARTICELLA 53 MM 1 02:09:49 GRUP DE RECERCA OLESA RURAL(SE)
9 FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ 24 SM 2 02:09:52
10 JAUME SOLER SERRANO 123 VM 2 02:10:32 AGRUP.EXCTA. TALAIA
11 MARC FERNANDEZ CIURANA 22 VM 3 02:12:30 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
12 MANU OMANA ESPINOSA 96 VM 4 02:12:57 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
13 JORDI ESTEBAN ZABALA 94 VM 5 02:14:24 CLUB FILIRUN
14 ABDELKADOUS MOUJ NIA 134 S23M 1 02:14:24 C.E. ALLIBERADRENALINA
15 DAVID HARRISON 131 MM 2 02:14:44 CLUB PATXANGUEROS D'ALFORJA
16 QUIQUE MARTINEZ CANDELA 69 SM 3 02:16:15 CLUB MARATHON CREVILLENT
17 MIQUEL BERTRAN ROVIRA 35 VM 6 02:16:37
18 JORDI MARTI QUINTANA 128 S23M 2 02:16:43 C.E.TRAIL TARRACO
19 MIGUEL ANGEL PRADAS VAL 117 VM 7 02:16:45 CLUB DE MONTANA LA CORDADA
20 MARIO GALINDO RIOL 76 SM 4 02:17:19 ASS.ESP. CARA NORD
21 ALBERT MERCADE 88 SM 5 02:19:13
22 MARC TOSAS 116 SM 6 02:20:13 AE BLANCAFORT
23 CLAUDIO ZAPATER 48 SM 7 02:20:24 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
24 AGUSTI JANINI 13 SM 8 02:20:38 CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE - COLL DE L'ALBA
25 RAMON GARCIA-VALLAURE HERNANDEZ 104 VM 8 02:21:15 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
26 AITOR GOIRI ERRO 92 SM 9 02:23:16 ASS.EXCTA. CATALUNYA DE REUS
27 ROGER DE ESTEBAN MARTI 73 SM 10 02:23:33 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
28 JORDI MARTI RIPOLL 126 VM 9 02:23:45 EXTREM TEAM TIVISSA
29 DAVID VENTURA 86 VM 10 02:24:02 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
30 BIEL SECALL ROCA 122 VM 11 02:24:08 BORGES TRAIL - AAEET
31 ALVARO RUBIANO RODRIGUEZ 87 VM 12 02:24:16 CLUB FILIRUN
32 NATXO BOLTA MASGRAU 16 MM 3 02:25:01 ATMOSFERA TRAIL
33 OSCAR OLIVE DEL AMO 93 VM 13 02:25:56 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
34 JOSEP GONZALEZ MATEU 95 SM 11 02:27:13
35 ERIC SERRET SOLE 14 SM 12 02:27:47 CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
36 MAYTE COLMENAREJO ARROYO 127 AF 1 02:28:12 C.E.TRAIL TARRACO
37 POL VENTURA GIBERT 106 SM 13 02:28:36
38 PEDRO GUTIERREZ POZO 26 VM 14 02:28:55 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
39 CARLOS BRULL ANGUERA 91 SM 14 02:31:20 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
40 CRISTINA FARGAS PADRENY 11 AF 2 02:32:07 CLUB ATLETIC ESPLUGUI (SE)
41 DAVID GARCIA MEDINA 60 SM 15 02:32:09 CLUB FILIRUN
42 JUAN AGUSTIN NUNEZ GENESTOS 2 VM 15 02:32:27 CLUB FILIRUN
43 BRAULIO MEGIAS GRANDE 118 SM 16 02:32:33 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
44 JORDI SOLE VERA 37 SM 17 02:33:33 CLUB ESPORTIU PENEDES
45 JOSE CARLOS CANO MARTINEZ 125 VM 16 02:34:03 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
46 JORDI CALLAU ANGUERA 49 VM 17 02:34:19 CLUB ESP. L'ARENY
47 SILVIA FERRER 21 AF 3 02:34:27 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
48 LLUIS MARIA BORRERO CLARAVALLS 38 SM 18 02:35:03 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
49 EDURNE ZAZPE 58 AF 4 02:35:44 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
50 VICTOR ALORAS VERSTOEP 113 VM 18 02:36:35
51 ROGER GUINOVART TRAGUANY 12 VM 19 02:37:09 CLUB EXCTA. D'ALCOVER
52 INAKI ALONSO 50 VM 20 02:37:38 CLUB FILIRUN
53 ORIOL GUELL VILLAR 36 SM 19 02:38:45 CENTRE EXCTA. ULLDECONA
54 GABRIEL BOSQUES SANCHEZ 57 VM 21 02:38:55
55 DAVID SOLE VERA 115 SM 20 02:39:01 CLUB ESPORTIU PENEDES
56 ALEJANDRO MUNOZ GONZALEZ 59 SM 21 02:40:38
57 MIGUEL ALONSO DE LOS SANTOS 105 VM 22 02:41:10 CLUB FILIRUN
58 VICTOR POBLET ESPOLET 51 VM 23 02:41:21
59 DAVID MUNTAS 66 VM 24 02:41:58 CLUB EXCTA. ARITJOL
60 JONATAN PARRA SANCHEZ 85 SM 22 02:42:01
61 MONTSERRAT PUIG MARTI 33 AF 5 02:42:15 CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
62 PASCAL MARTINEAU 78 VM 25 02:42:30 VIRGINIA BAY TEAM
63 VANESSA MOLNER BARBERA 110 VF 1 02:42:32 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
64 JOSEP ORIOL MARTI DE PEDRO 56 SM 23 02:43:31 AE BLANCAFORT
65 FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ ANTILLE 103 SM 24 02:43:44
66 GORKA GARCIA SUAREZ 30 VM 26 02:46:28 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
67 FRANCISCO CASTILLO GALINDO 32 SM 25 02:46:52 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
68 JOSEP MARIA BATALLA JUBANY 46 MM 4 02:47:16 ATMOSFERA TRAIL
69 SERGI PLA 81 SM 26 02:48:10 CENTRE EXCTA. ULLDECONA
70 DAVID PARERA FERRER 54 VM 27 02:48:24
71 FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ 17 MM 5 02:48:56 CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE - COLL DE L'ALBA
72 ALFREDO VALDIVIELSO ROMERO 102 VM 28 02:49:06 CLUB FILIRUN
73 LAUREANO MORENO LOPEZ 80 VM 29 02:49:25 CLUB FILIRUN
74 JAUME DOMENECH HERNANDEZ 4 SM 27 02:50:31 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
75 ESTEFANIA GUINOVART RODRIGEZ 61 SF 1 02:50:56 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
76 GERARD VIDAL VALDERRAMA 3 SM 28 02:51:15 CLUB FILIRUN
77 JOSE MARIA FERRER GIRON 5 VM 30 02:51:15 CLUB FILIRUN
78 CRISTOBAL GARCIA MARTINEZ 42 VM 31 02:51:17 CLUB EXCTA.LA CANONJA
79 BERNAT GARRIDO PASCUAL 121 SM 29 02:51:40
80 JOSEP MARIA RIUS GARCIA 89 SM 30 02:52:37 ASS. DRACSRUNNERS
81 ANDREA RUIZ CHANA 62 SF 2 02:54:08 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
82 JORDI OLLE 112 MM 6 02:54:12 CLUB EXCTA. D'ALCOVER
83 JAVIER ARBO MARBA 1 SM 31 02:54:13 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
84 IVAN LOPEZ DOMENECH 40 SM 32 02:54:28
85 JUAN VICENTE RAMAL MARTINEZ 67 VM 32 02:54:55 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
86 DESIDERIO ALMARCHA PARRA 18 MM 7 02:55:47 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
87 ALEJANDRO BAZIN MONTES 10 VM 33 02:55:57 CLUB FILIRUN
88 ANTONIO MORENO LOZANO 43 SM 33 02:57:31 CLUB FILIRUN
89 DAVID CALVENTE MANZANEDO 71 SM 34 02:57:49 WILD TRAIL TARRACO
90 JORGE MARTIN ALVAREZ 64 VM 34 03:00:00
91 JOAN GARCIA I BERTRAN 99 SM 35 03:00:02 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
92 ALEJANDRO POZUELO BELLIDO 74 SM 36 03:00:16 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
93 CARLES VIDAL ESCOBEDO 39 VM 35 03:00:23 CLUB EXCURSIONISTA SENSE FRONTERES
94 NATI ALER 114 VF 2 03:00:26
95 ORO HURTADO 111 VM 36 03:00:27
96 CARLES TORRES 107 VM 37 03:01:24
97 MARC MARRUECOS MESTRE 29 SM 37 03:04:17 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
98 LAURA PALLEJA FIGUERAS 79 SF 3 03:05:13
99 YOLANDA TORREBADELLA MAYOR 129 SF 4 03:06:30 C.E.SERRES DEL MESTRAL
100 HANN KATHERINE DIAZ MORA 6 VF 3 03:06:31 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
101 JUANMA CALAHORRO PEREZ 31 VM 38 03:06:59 CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA
102 RICARD MUNOZ VENTURA 98 SM 38 03:07:42
103 XAVIER RIBERA FERNANDEZ 133 SM 39 03:07:58
104 JUSTO MARTIN SIMON 120 VM 39 03:08:21 CLUB FILIRUN
105 DANI RIPOLL ALSINA 28 SM 40 03:09:57 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
106 ALEX CHORRO SANTOS 72 SM 41 03:10:40 WILD TRAIL TARRACO
107 ANAIS CRESPO MILANI 82 SF 5 03:13:19 CLUB FILIRUN
108 CESAR LLORCA JOAN 70 VM 40 03:14:03
109 JUAN DIEGO ROMERO MORA 84 VM 41 03:14:52
110 DAVID SECALL CUADRAS 55 VM 42 03:14:53 CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
111 ALBERT VILARDELL PEREZ 19 SM 42 03:17:16 UNIO EXCTA.DE CATALUNYA D'HORTA
112 MARIO COLINA TRUETA 23 VM 43 03:18:36 OBRINT TRACA CLUB ESPORTIU
113 MARC VIDAL ANDREU 45 SM 43 03:19:30
114 ESTER CERVELLO 52 SF 6 03:19:31 TRETZEATLETIC CATALA MINICAR PONS
115 RAMON COMBALIA MONTAGUT 101 MM 8 03:22:39 CLUB EXCTA. ARITJOL
116 ISRAEL ESTEVE CANDALIJA 77 SM 44 03:24:35 CLUB EXCURSIONISTA SENSE FRONTERES
117 JOSEP MA ZURITA GONZALEZ 25 MM 9 03:26:06
118 ALBERTO CERRA 119 SM 45 03:26:17
119 DAVID CERVERO AURED 63 VM 44 03:40:54
120 MAGDA PAGES MARTORELL 44 MF 1 03:46:37 CTR MONTEROLS
121 ALEJANDRO MARTIN-ALBO FERRERA 68 MM 10 03:51:59 CLUB EXCTA. ARITJOL
122 JAIME-RAMON GENER GARCIA 15 MM 11 03:53:42 CLUB FILIRUN