12º Cursa per muntanya de Tivissa

12º Cursa per muntanya de Tivissa: Cursa absoluta

POS NOMBRE DORSAL TIEMPO CAT. CAT. POS CLUB
1 XAVIER DESCARREGA 138 02:29:29 Absoluto masculino 1 INDEPENDIENTE
2 SENEN ESCODA SANAHUJES 40 02:30:30 Absoluto masculino 2 BORGES TRAIL - AAEET
3 ALEIX TODA MAS 94 02:32:14 Absoluto masculino 3 BORGES TRAIL - AAEET
4 JOSE MARIA GARCIA LOPEZ 83 02:32:59 Absoluto masculino 4 CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA
5 VICTOR DEL AGUILA PELLICER 132 02:39:20 Absoluto masculino 5 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
6 JULIO ENRIQUE GUTIERREZ 59 02:39:41 Veterano Masculino 1 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
7 SAUL GARGALLO MONFORTE 1 02:41:19 Senior Masculino 1 A.D. MAESTRAZGO-PORTELL TURISME
8 TONI BACA MATAS 114 02:45:12 Veterano Masculino 2 RUNNER PUIGDALBER
9 JORDI ESTEBAN ZABALA 97 02:45:55 Veterano Masculino 3 CLUB FILIRUN
10 RAFA DURAN RODRIGUEZ 36 02:45:56 Veterano Masculino 4 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
11 FLORIA MARTINEZ TORRES 82 02:47:43 Senior Masculino 2 CLUB EXCTA.MONTBLANC
12 EDGAR PINYOL CIVIT 147 02:48:00 Veterano Masculino 5 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
13 SERGIO COLL IBARS 106 02:48:26 Sub 23 Masculino 1 CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA
14 MANU OMANA ESPINOSA 85 02:48:54 Veterano Masculino 6 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
15 ADOLFO AGUILO BORT 81 02:49:32 Veterano Masculino 7 AGRUP.EXCTA. ALCANAR
16 OSCAR GRINO HERNANDEZ 116 02:50:36 Senior Masculino 3 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
17 JOSEP M CALUCHO SOLE 134 02:51:36 Master Masculino 1 ASS.ESP. EKKE LLEIDA
18 JOAQUIN FLORENZA VILLAGRASA 123 02:51:46 Senior Masculino 4 CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA
19 ENRIC BADIA 89 02:51:47 Veterano Masculino 8 CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA
20 MARIO GALINDO RIOL 8 02:58:00 Senior Masculino 5 ASS.ESP. CARA NORD
21 ERIC SERRET SOLE 149 02:58:08 Senior Masculino 6 CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
22 INGRID RUIZ SANCHEZ 54 02:58:20 Absoluto femenino 1 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
23 JORDI MARTI RIPOLL 41 02:59:25 Veterano Masculino 9 ASS.ESP. EXTREM TEAM TIVISSA
24 LLUIS MARIA BORRERO CLARAVALLS 76 03:00:54 Senior Masculino 7 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
25 JON ONANDIA 38 03:00:55 Veterano Masculino 10 CLUB EXCTA.MADTEAM
26 EDUARD FORNAGUERA 140 03:01:39 Veterano Masculino 11 CENTRE EXCTA. GUISSONENC
27 GEMMA COLOME ESTRADA 57 03:02:06 Absoluto femenino 2 CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE - COLL DE L'ALBA
28 BIEL SECALL ROCA 74 03:03:14 Veterano Masculino 12 ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL. (SE) - AAEET
29 JORDI SOLE VERA 90 03:03:30 Senior Masculino 8 CLUB ESPORTIU PENEDES
30 JOAN REVERTE ESCOBEDO 113 03:03:40 Veterano Masculino 13 CENTRE EXCTA. AZIMUT
31 CARLOS OYA REMESAL 105 03:04:57 Senior Masculino 9 INDEPENDIENTE
32 AGUSTI JANINI GONZALEZ 10 03:05:08 Senior Masculino 10 CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE - COLL DE L'ALBA
33 ORIOL GUELL VILLAR 37 03:05:42 Senior Masculino 11 CENTRE EXCTA. ULLDECONA
34 ALEXIS GOMEZ PASCUAL 14 03:05:59 Senior Masculino 12 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
35 DAVID GARCIA MEDINA 62 03:06:02 Senior Masculino 13 CLUB FILIRUN
36 SANDRA BURGUES LLAO 91 03:06:05 Absoluto femenino 3 ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL. (SE) - AAEET
37 JOSEP MARIA RIUS GARCIA 88 03:06:06 Senior Masculino 14 ASS. DRACSRUNNERS
38 DAVID VENTURA CASTELLO 118 03:08:53 Veterano Masculino 14 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
39 JORDI CALLAU ANGUERA 16 03:08:57 Veterano Masculino 15 CLUB ESP. L'ARENY
40 XAVIER SOLE FABREGAT 144 03:09:17 Veterano Masculino 16 OBRINT TRACA CLUB ESPORTIU
41 MARTA BATALLA TRILLA 47 03:12:51 Absoluto femenino 4 ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL. (SE) - AAEET
42 MARIA ELENA FERRERES SEBASTIA 148 03:13:30 Absoluto femenino 5 UNIO EXCTA.DE CATALUNYA TORTOSA
43 XAVI CARCOLE SANS 120 03:13:44 Veterano Masculino 17 CLUB EXCTA.MADTEAM
44 MARC VIDAL ANDREU 20 03:16:14 Senior Masculino 15 AE BLANCAFORT
45 PEDRO GUTIERREZ POZO 22 03:16:31 Veterano Masculino 18 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
46 INAKI ALONSO 61 03:17:07 Veterano Masculino 19 CLUB FILIRUN
47 JOSE CARLOS CANO MARTINEZ 126 03:19:09 Veterano Masculino 20 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
48 ALBERT LINDEZ RIPOLL 51 03:19:57 Master Masculino 2 ASS.EXCTA. LA PICOSSA
49 RAUL JIMENEZ DE LOS SANTOS 32 03:21:21 Veterano Masculino 21 CORREDORSVALLS.CAT
50 JOAQUIN SALGUERO MARTIN 146 03:22:24 Veterano Masculino 22 INDEPENDIENTE
51 ESTEVE TORRAS CASASAYAS 77 03:24:29 Veterano Masculino 23 CENTRE EXCTA. DE CASTELLAR
52 J. MANEL TORRALBA SALADELAFONT 56 03:24:30 Senior Masculino 16 CLUB CENTRE EXCTA. LLORENCA
53 JORDI BARENYS CUNILLERA 49 03:24:37 Senior Masculino 17 INDEPENDIENTE
54 PAU CAHISA ROCA 67 03:25:59 Senior Masculino 18 INDEPENDIENTE
55 DIDAC GONZALEZ PUJOL 117 03:26:56 Veterano Masculino 24 CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA
56 FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ 6 03:27:50 Master Masculino 3 CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE - COLL DE L'ALBA
57 ANDREU PINYOL NARVAEZ 119 03:28:30 Veterano Masculino 25 INDEPENDIENTE
58 ANTONIO BUQUERAS PAMIES 135 03:28:48 Master Masculino 4 OBRINT TRACA CLUB ESPORTIU
59 ELISEO SATORRES PARDELL 66 03:28:51 Senior Masculino 19 CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA
60 JESUS BLESA MONTALBAN 18 03:30:00 Veterano Masculino 26 CLUB EXCTA.REDDIS
61 JORDI PLANAS 129 03:30:23 Veterano Masculino 27 CLUB EXCTA.MADTEAM
62 FRANCISCO JAVIER BELMONTE 115 03:30:25 Veterano Masculino 28 INDEPENDIENTE
63 ARCADI SALA TORRAS 52 03:30:37 Veterano Masculino 29 CLUB EXCTA.OLO
64 ALBA FONT BRUCH 95 03:30:37 Senior Femenino 1 AMICS DE RIUDOMS
65 CHRISTIAN MOLINA ARIAS 92 03:30:53 Veterano Masculino 30 CLUB EXCTA.LA CANONJA
66 KICO PEREZ BRAVO 63 03:31:01 Veterano Masculino 31 TARRAGONA FUTBOL CLUB
67 EDUARDO SOROLLA PUCH 72 03:32:56 Veterano Masculino 32 CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA
68 FRANCISCO CASTILLO GALINDO 26 03:33:29 Senior Masculino 20 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
69 PEDRO SERRANO ESPADAS 108 03:33:48 Senior Masculino 21 ACTIVAT'T
70 QUIQUE MARTINEZ CANDELA 145 03:34:21 Senior Masculino 22 CLUB MARATHON CREVILLENT
71 RICARD PLAYA SALVADO 121 03:35:15 Veterano Masculino 33 CLUB D'ESP.DE MUNTANYA CAPAFONTS
72 ROGER DE ESTEBAN MARTI 125 03:35:16 Senior Masculino 23 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
73 MARC ASAYAG BARENYS 48 03:37:57 Senior Masculino 24 INDEPENDIENTE
74 GORKA GARCIA SUAREZ 45 03:38:06 Veterano Masculino 34 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
75 VANESSA MOLNER BARBERA 79 03:38:06 Veterano Femenino 1 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
76 ANAIS CRESPO MILANI 25 03:38:07 Senior Femenino 2 CLUB FILIRUN
77 CRISTOBAL GARCIA MARTINEZ 17 03:38:48 Veterano Masculino 35 CLUB EXCTA.LA CANONJA
78 ENRIC SANCHEZ SOLDEVILA 101 03:39:18 Senior Masculino 25 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
79 EVA M. TAPIA LUQUE 110 03:41:01 Veterano Femenino 2 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
80 JORGE VILLACAMPA RICART 112 03:41:08 Senior Masculino 26 CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA
81 HEURA PINOL GRANADINO 142 03:41:13 Senior Femenino 3 ASS.EXCTA. LA PICOSSA
82 XAVI ALONSO ANGUERA 68 03:41:18 Senior Masculino 27 ASS.ESP. EXTREM TEAM TIVISSA
83 DAVID SOLE VERA 93 03:41:20 Senior Masculino 28 CLUB ESPORTIU PENEDES
84 GINES GONZALEZ PENTINAT 43 03:42:17 Senior Masculino 29 INDEPENDIENTE
85 JORDI ESCODA SERRES 122 03:42:17 Senior Masculino 30 INDEPENDIENTE
86 DESIDERIO ALMARCHA PARRA 5 03:42:38 Master Masculino 5 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
87 JOSE CORTES VELASCO 13 03:42:55 Senior Masculino 31 4000 PEUS ASS.EXCTA. COLLBATO
88 CARLOS IBARZ LOPEZ 136 03:43:56 Senior Masculino 32 CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA
89 HANN KATHERINE DIAZ MORA 12 03:44:05 Veterano Femenino 3 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
90 GABRIEL SANCHEZ GARCIA 127 03:44:07 Veterano Masculino 36 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
91 ESTEBAN CARRENO FELIX 84 03:44:50 Senior Masculino 33 INDEPENDIENTE
92 IVAN LOPEZ DOMENECH 15 03:47:28 Senior Masculino 34 INDEPENDIENTE
93 JOAN JOSEP RODRIGUEZ SABATE 143 03:48:59 Senior Masculino 35 INDEPENDIENTE
94 YOLANDA TORREBADELLA MAYOR 124 03:49:00 Senior Femenino 4 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
95 XAVIER AMOROS BORRELL 71 03:50:07 Master Masculino 6 CLUB ALPI BELL-LLOC
96 HORIA SALCA 31 03:51:44 Master Masculino 7 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
97 JORIS VAN DER GEER 30 03:52:06 Master Masculino 8
98 BRAULIO MEGIAS GRANDE 46 03:53:47 Senior Masculino 36 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
99 JOSE MA ZURITA GONZALEZ 4 03:54:07 Master Masculino 9 CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
100 EDGAR HURTADO ORTEGA 137 03:54:33 Senior Masculino 37 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
101 OSCAR OLIVE DEL AMO 28 03:54:34 Veterano Masculino 37 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
102 CARLOS LUQUE 131 03:56:13 Senior Masculino 38 CLUB CERDANYOLA CH
103 GERARD VIDAL VALDERRAMA 34 03:57:12 Senior Masculino 39 CLUB FILIRUN
104 PASCAL MARTINEAU 55 03:57:19 Veterano Masculino 38 VIRGINIA BAY TEAM
105 ANDREA RUIZ CHANA 42 03:58:27 Senior Femenino 5 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
106 RICARD NAVARRO MASDEU 99 03:58:27 Veterano Masculino 39 INDEPENDIENTE
107 XAVI BAEZA RECHE 29 04:00:08 Veterano Masculino 40 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
108 GABRIEL BOSQUES SANCHEZ 58 04:00:09 Veterano Masculino 41 INDEPENDIENTE
109 RAMON COLOM I SALLA 130 04:00:38 Master Masculino 10 4000 PEUS ASS.EXCTA. COLLBATO
110 JORDI ARMENGOL 33 04:01:06 Master Masculino 11 CENTRE EXCTA. DE SITGES
111 ANNA ISABEL GARCIA CABALLERO 19 04:02:56 Senior Femenino 6 CLUB EXCTA.REDDIS
112 MAYTE COLMENAREJO ARROYO 80 04:02:56 Senior Femenino 7 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
113 EVA GALLEGO 60 04:02:57 Veterano Masculino 42 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
114 XAVI ESPELTA BARCELO 104 04:02:57 Veterano Masculino 43 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
115 JAUME DOMENECH HERNANDEZ 11 04:03:11 Senior Masculino 40 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
116 LUIS ANTONIO VICENTE FERNANDEZ 98 04:05:17 Senior Masculino 41 INDEPENDIENTE
117 CARLES ANGUERA BAIRAGUET 64 04:07:21 Veterano Masculino 44 INDEPENDIENTE
118 JAVIER ARBO MARBA 2 04:07:45 Senior Masculino 42 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
119 PERE BADIA BATET 111 04:12:26 Sub 23 Masculino 2 CORREDORSVALLS.CAT
120 JOSE MARIA FERRER GIRON 53 04:12:37 Veterano Masculino 45 CLUB FILIRUN
121 TONI AGUILAR ESCOBAR 103 04:13:01 Veterano Masculino 46 CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
122 ESTER CERVELLO PUJADES 69 04:15:24 Senior Femenino 8 TRETZEATLETIC CATALA MINICAR PONS
123 JOSE ANGEL CASTRO NOGALES 3 04:17:59 Veterano Masculino 47 CLUB ATLETIC ESPLUGUI (SE)
124 JUAN DIEGO LUNA CORBACHO 86 04:18:04 Veterano Masculino 48 CENTRE AGRICOLA SANT PAU D'ORDAL (SE)
125 XAVIER SAMPIETRO VALLVERDU 96 04:21:16 Senior Masculino 43 CLUB OEAP
126 SERGIO GRANADA 100 04:21:17 Senior Masculino 44 CLUB OEAP
127 VICTOR CHINE ARBONES 102 04:21:57 Senior Masculino 45 CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA
128 DANIEL MORENO BARTOLOME 107 04:21:59 Senior Masculino 46 CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA
129 JUANMA CALAHORRO PEREZ 21 04:24:40 Veterano Masculino 49 CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
130 JOSEP MARIA GONZALEZ PENTINAT 39 04:26:58 Senior Masculino 47 INDEPENDIENTE
131 JOAQUIM PUJOL SARROCA 70 04:26:58 Veterano Masculino 50 INDEPENDIENTE
132 MANUEL FRANCISCO BLANCO RIVAS 141 04:28:28 Veterano Masculino 51 TARRAGONA FUTBOL CLUB
133 MIQUEL LUMBIERRES PALLAS 73 04:33:40 Veterano Masculino 52 ASS.ESP. EKKE LLEIDA
134 ALBERT VILARDELL PEREZ 9 04:37:58 Senior Masculino 48 UNIO EXCTA.DE CATALUNYA D'HORTA
135 EMILI BATLLE MOLINA 50 04:53:34 Master Masculino 12 FOMENT MARTINENC (SE)