Cursa de Muntanya 4 Termes

Cursa de Muntanya 4 Termes: Cursa Clàssica

Pos Dorsal Nombre Tiempo Categoría P. Cat. Club
1 117 ALEIX TODA MAS 2:19:41 Absoluto masculino 1 ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL. (SE) - AAEET
2 40 POL VILA 2:20:26 Absoluto masculino 2 CLUB ESP. L'ARENY
3 226 JAVIER HERAS HERNANDEZ 2:21:31 Absoluto masculino 3 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
4 186 KAI LANGEL 2:25:33 Absoluto masculino 4 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
5 80 SENEN ESCODA SANAHUJES 2:34:43 Absoluto masculino 5
6 134 SAUL GARGALLO MONFORTE 2:35:28 Senior Masculino 1 A.D. MAESTRAZGO-PORTELL TURISME
7 66 TONI BACA MATAS 2:37:04 Veterano Masculino 1
8 93 JOSE MARIA GARCIA LOPEZ 2:37:19 Senior Masculino 2 CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA
9 99 MANU OMAÑA ESPINOSA 2:38:03 Veterano Masculino 2 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
10 14 MIQUEL BERTRAN ROVIRA 2:38:07 Veterano Masculino 3
11 49 OSCAR OLIVE DEL AMO 2:38:15 Veterano Masculino 4 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
12 60 JOSEP LLUIS RUBIO MARTICELLA 2:39:34 Master Masculino 1 GRUP DE RECERCA OLESA RURAL(SE)
13 71 IGNACIO FERNANDEZ MARTINEZ 2:39:34 Senior Masculino 3 CLUB FILIRUN
14 219 GAIZKA ESTEBANEZ GONZALEZ 2:40:50 Senior Masculino 4 CLUB EXCTA. L'ESPARDENYA VILALLONGA DEL CAMP
15 96 JULIO E.GUTIERREZ 2:41:09 Veterano Masculino 5 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
16 199 ADRIA COLOMER 2:42:02 Sub 23 Masculino 1
17 157 JORDI MALLA ESQUE 2:43:30 Senior Masculino 5 CLUB ESP.ROCKO D'ALMENAR
18 110 OSCAR LANUZA SERRANO 2:44:26 Veterano Masculino 6 BLUE LINE EVASION REUS
19 180 MIGUEL ANGEL PRADAS VAL 2:47:04 Veterano Masculino 7
20 203 RONALD FARGAS MENDOZA 2:47:35 Veterano Masculino 8 ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL. (SE) - AAEET
21 129 CARLOS MARCO FERRE 2:47:55 Senior Masculino 6 CLUB BTT MONTBIKE
22 113 TOMAS PERPIÑA MEDIEL 2:49:22 Veterano Masculino 9 ASS.EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES
23 12 JORDI SOLE VERA 2:50:32 Senior Masculino 7
24 173 JUANFRAN TORRES MONTIEL 2:52:06 Veterano Masculino 10
25 17 LLUIS MARIA BORRERO CLARAVALLS 2:53:24 Senior Masculino 8 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
26 56 JOSEP M. REBULL FERRAN 2:53:43 Veterano Masculino 11 SKI CLUB CAMPRODON (SE)
27 225 QUIQUE MARTINEZ CANDELA 2:55:34 Senior Masculino 9
28 191 MANUEL CRESPO BLASCO 2:56:19 Veterano Masculino 12 CLUB CICLISTA BIKE RACE REUS
29 187 NACHO BOLTA MASGRAU 2:57:55 Master Masculino 2 ATMOSFERA TRAIL
30 231 ALEX CASELLAS ORTIZ 2:57:58 Senior Masculino 10 DESMUNTAMARGES NAVAS
31 31 DAVID GARCIA MEDINA 2:57:59 Senior Masculino 11 CLUB FILIRUN
32 126 AITOR GOIRI ERRO 2:58:57 Senior Masculino 12
33 19 JUAN AGUSTIN NUÑEZ GENESTOS 2:59:10 Veterano Masculino 13 CLUB FILIRUN
34 28 ROGER DE ESTEBAN MARTI 2:59:20 Senior Masculino 13 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
35 212 ORIOL CHIES SIRISI 2:59:25 Senior Masculino 14 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
36 91 CLAUDIO ZAPATER 3:00:38 Senior Masculino 15 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
37 52 JORDI VIDAL CANALS 3:01:03 Veterano Masculino 14 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
38 3 CARLOS OYA REMESAL 3:01:33 Senior Masculino 16
39 168 ARCADI SALA TORRAS 3:02:08 Veterano Masculino 15 CLUB EXCTA.OLO
40 76 MAYTE COLMENAREJO ARROYO 3:02:26 Absoluto femenino 1 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
41 151 SERGI PLA ALONSO 3:02:35 Senior Masculino 17 CENTRE EXCTA. ULLDECONA
42 102 ANGEL BUENO GAYO 3:02:55 Senior Masculino 18 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
43 137 MARC VIDAL ANDREU 3:03:04 Senior Masculino 19 ASS.ESP. BLANCAFORT
44 116 BRAULIO MEGIAS GRANDE 3:04:01 Senior Masculino 20 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
45 177 EDURNE ZAZPE 3:04:27 Absoluto femenino 2 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
46 13 DAVID SOLE VERA 3:04:55 Senior Masculino 21
47 125 JOAN RAMON BALADA SANCHEZ 3:06:40 Senior Masculino 22 CLUB QUERALTRAIL
48 200 DAVID VENTURA CASTELLO 3:06:51 Veterano Masculino 16 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
49 61 FRANCESC RECASENS ESCRIBANO 3:06:56 Senior Masculino 23 ASSOCIACIO BESCANO CORRE (SE)
50 109 TONI SANCHEZ MARTINEZ 3:07:06 Senior Masculino 24 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
51 148 CESAR OTERO VIÑALS 3:07:18 Veterano Masculino 17
52 184 SERGIO ARIZCUREN SALINAS 3:08:18 Senior Masculino 25
53 144 ALFONSO GARCIA FERNANDEZ 3:08:23 Senior Masculino 26 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
54 172 MARC FOCHS CAELLES 3:09:44 Veterano Masculino 18 RUNNINGPEACEWORLD YOGA
55 68 RAMON GARCIA-VALLAURE HERNANDEZ 3:10:09 Veterano Masculino 19 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
56 221 CARMEN MARTINEZ PEREZ 3:10:30 Absoluto femenino 3
57 207 JONI PRAT PONS 3:10:31 Senior Masculino 27
58 62 DAVID VILA 3:10:45 Senior Masculino 28
59 63 AGUSTI JANINI GONZALEZ 3:11:16 Senior Masculino 29 CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE - COLL DE L'ALBA
60 67 ROBERT MEEK 3:11:19 Master Masculino 3 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
61 132 JORDI MARTI RIPOLL 3:11:38 Veterano Masculino 20 ASS.ESP. EXTREM TEAM TIVISSA
62 138 JOSEP MARIA BATALLA JUBANY 3:11:57 Master Masculino 4 ATMOSFERA TRAIL
63 37 MARIO GALINDO RIOL 3:12:01 Senior Masculino 30 ASS.ESP. CARA NORD
64 220 XAVIER CARRION MORA 3:12:52 Veterano Masculino 21
65 193 GONZALO LOPEZ MARIMON 3:14:30 Senior Masculino 31 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
66 105 IVAN BALAÑA LLAGOSTERA 3:14:32 Senior Masculino 32 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
67 175 GERARD EZQUERRA BARBARA 3:14:38 Senior Masculino 33
68 229 XAVIER RAMIREZ GUASCH 3:14:57 Senior Masculino 34 CLUB FILIRUN
69 170 XAVIER CAPDEVILA VAZQUEZ 3:15:35 Master Masculino 5
70 189 CHRISTIAN MOLINA ARIAS 3:16:31 Veterano Masculino 22
71 107 MARTA MARTINEZ VIVES 3:17:03 Absoluto femenino 4 ASS.ESP. CARA NORD
72 122 JONATAN PARRA SANCHEZ 3:17:29 Senior Masculino 35
73 153 ORIOL GÌELL VILLAR 3:18:23 Senior Masculino 36 CENTRE EXCTA. ULLDECONA
74 101 ARIADNA MARTIN JIMENEZ 3:19:37 Absoluto femenino 5 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
75 111 ALEX PAMIES CIRBIAN 3:19:48 Senior Masculino 37 CLUB FILIRUN
76 5 INGRID RUIZ SANCHEZ 3:19:51 Senior Femenino 1 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
77 6 PAU CAHISA ROCA 3:19:51 Senior Masculino 38
78 185 ARCADI BORONAT MERCADE 3:22:02 Senior Masculino 39 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
79 211 JOSEP ORIOL MARTI DE PEDRO 3:22:07 Senior Masculino 40
80 39 SERGIO GRANADA 3:22:48 Senior Masculino 41
81 145 JORDI RIOS VALLVE 3:23:42 Senior Masculino 42 RUMANSUSTEAM
82 106 ALBERT NIEVAS GARCIA 3:23:56 Senior Masculino 43
83 143 JOAN GASOL I MONNE 3:24:05 Veterano Masculino 23
84 78 VANESSA MOLNER BARBERA 3:24:14 Veterano Femenino 1 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
85 64 RAFA DURAN RODRIGUEZ 3:24:39 Veterano Masculino 24 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
86 209 JOAQUIN SALGUERO MARTIN 3:25:11 Veterano Masculino 25
87 21 FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ 3:25:12 Master Masculino 6 CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE - COLL DE L'ALBA
88 162 RICARD PLAYA SALVADO 3:25:20 Veterano Masculino 26
89 81 GORKA GARCIA SUAREZ 3:25:33 Veterano Masculino 27 AGRUP.CULT.VILA-SECA (SE)
90 181 JORDI FERRE MASDEU 3:26:28 Veterano Masculino 28 CLUB EXCTA. ARITJOL
91 35 RAMON ARBOS FARRE 3:27:23 Veterano Masculino 29 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
92 165 RICARDO MARROQUI VICENTE 3:28:27 Senior Masculino 44 CLUB TRIATLO LA POBLA
93 104 JESUS BLESA MONTALBAN 3:29:36 Veterano Masculino 30 CLUB EXCTA.REDDIS
94 120 AITOR ANTUÑANO REÑE 3:29:48 Senior Masculino 45
95 169 DAVID MUNTAS SOLA 3:29:52 Veterano Masculino 31
96 210 FRANCISCO GARCIA MASIP 3:30:02 Veterano Masculino 32
97 174 TERESA FORN MUNNE 3:30:12 Master Femenino 1
98 230 ANTONIO LUIS MESA 3:30:15 Senior Masculino 46 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
99 86 DAVID FOLQUE GALANO 3:30:16 Veterano Masculino 33
100 69 JOAN BRULL PEDRET 3:30:31 Senior Masculino 47 CLUB EXCTA.VINYOLS
101 135 SAUL ALBERT MALLEBRERA 3:30:31 Senior Masculino 48 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
102 222 PACO LORENZO MOROTE 3:30:32 Veterano Masculino 34 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
103 7 PEDRO GUTIERREZ POZO 3:30:50 Veterano Masculino 35 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
104 123 RAFAEL NAVARRO LOPEZ 3:31:05 Veterano Masculino 36 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
105 183 JOSE ANTONIO MERLOS LLATSER 3:31:27 Veterano Masculino 37
106 16 JOSE MARIA FERRER GIRON 3:31:47 Veterano Masculino 38 CLUB FILIRUN
107 213 ALEX DE SIMON 3:31:58 Senior Masculino 49 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
108 202 JOSEP MARIA RIUS GARCIA 3:32:44 Senior Masculino 50
109 100 FRANCISCO CASTILLO GALINDO 3:33:23 Senior Masculino 51 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
110 204 PEDRO AMORES MUÑOZ 3:33:29 Veterano Masculino 39 CLUB FILIRUN
111 10 GERARD VIDAL VALDERRAMA 3:33:30 Senior Masculino 52 CLUB FILIRUN
112 24 TONI PONS LLAURADO 3:33:33 Veterano Masculino 40 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
113 118 BERNAT GARRIDO PASCUAL 3:33:45 Senior Masculino 53
114 8 ANDREA RUIZ CHANA 3:33:59 Senior Femenino 2 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
115 38 IÑAKI ALONSO 3:35:04 Veterano Masculino 41 CLUB FILIRUN
116 197 EVA M. TAPIA LUQUE 3:35:25 Veterano Femenino 2 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
117 215 IVAN SANCHEZ MANJAVACA ARUS 3:35:26 Senior Masculino 54 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
118 18 JORDI GINE MARCH 3:35:28 Senior Masculino 55
119 156 GABRIEL BOSQUES SANCHEZ 3:36:21 Veterano Masculino 42
120 139 JOAN GARCIA I BERTRAN 3:36:25 Senior Masculino 56
121 223 DAVID HERRERO SOLIS 3:36:56 Senior Masculino 57
122 1 MARC MARRUECOS MESTRE 3:37:59 Senior Masculino 58 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
123 228 PAULA LOPEZ FORES 3:38:27 Senior Femenino 3 CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA
124 32 JAUME DOMENECH HERNANDEZ 3:38:50 Senior Masculino 59 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
125 190 ESTEBAN CARREÑO FELIX 3:39:06 Senior Masculino 60
126 179 HORIA SALCA 3:39:15 Master Masculino 7 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
127 133 JOSE MARIA PASCUAL RAMIIEZ 3:39:46 Veterano Masculino 43
128 88 BERNARD BORONAT LOZANO 3:39:50 Senior Masculino 61 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
129 98 DAVID PARERA FERRER 3:41:30 Veterano Masculino 44
130 141 VICTOR LOPEZ BUENO 3:41:59 Veterano Masculino 45
131 158 ALBERTO SANJUAN 3:42:22 Veterano Masculino 46
132 161 DANIEL POY AGUADE 3:42:32 Veterano Masculino 47
133 70 DAVID CIUDAD 3:42:38 Senior Masculino 62 CLUB ESP. L'ARENY
134 2 SERGIO ABRIO QUILES 3:42:46 Senior Masculino 63
135 30 ALFREDO VALDIVIELSO ROMERO 3:45:13 Veterano Masculino 48 CLUB FILIRUN
136 47 ANGEL RUBIO MORENO 3:45:54 Senior Masculino 64 CLUB FILIRUN
137 55 IÑAKI UGALDE PETITE 3:45:57 Senior Masculino 65
138 108 JORDI VANDELLOS SOLSONA 3:45:57 Veterano Masculino 49
139 218 AURELIE CARRERA 3:46:10 Senior Femenino 4
140 103 ANNA ISABEL GARCIA CABALLERO 3:46:23 Senior Femenino 5 CLUB EXCTA.REDDIS
141 65 ROGER MARTINEZ MARCHAMALO 3:46:26 Veterano Masculino 50
142 15 JAVIER ARBO MARBA 3:47:08 Senior Masculino 66 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
143 112 JOAN PALLEJA ELIAS 3:48:33 Master Masculino 8 CLUB EXCTA.DE GRACIA
144 195 PEDRO SERRANO 3:48:56 Senior Masculino 67
145 201 RAMON VERGES CASTELLA 3:49:37 Senior Masculino 68
146 95 DANI RIPOLL ALSINA 3:49:59 Senior Masculino 69 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
147 29 CARLOS LOPEZ MESA 3:50:05 Veterano Masculino 51 CLUB FILIRUN
148 48 ALEJANDRO BAZIN MONTES 3:50:05 Veterano Masculino 52 CLUB FILIRUN
149 74 MARY FREDERIC 3:50:13 Veterano Masculino 53
150 178 JOAN ZARAGOZA MARTI 3:50:16 Senior Masculino 70
151 79 MARC GINER VIÑUELAS 3:50:51 Senior Masculino 71
152 23 JOSEP Mª ZURITA GONZALEZ 3:51:49 Master Masculino 9
153 82 JERONI BRU CABRE 3:51:50 Senior Masculino 72
154 58 JORDI ARMENGOL 3:52:12 Master Masculino 10 CENTRE EXCTA. DE SITGES
155 54 JUAN VICENTE RAMAL MARTINEZ 3:53:18 Veterano Masculino 54 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
156 41 TONI AGUILAR ESCOBAR 3:53:43 Veterano Masculino 55
157 167 DAVID DOLZ FERRIZ 3:54:09 Senior Masculino 73
158 142 FERRAN GIMENEZ TURCO 3:54:11 Senior Masculino 74 CLUB EXCTA.REDDIS
159 45 ANAIS CRESPO MILANI 3:56:01 Senior Femenino 6 CLUB FILIRUN
160 140 CARLOS GARRIDO GUTIERREZ 3:56:06 Veterano Masculino 56
161 85 TONI VILASECA GAÑAN 3:56:43 Veterano Masculino 57
162 46 ALBERT VILARDELL PEREZ 3:57:20 Senior Masculino 75 UNIO EXCTA.DE CATALUNYA D'HORTA
163 196 JAVI CARO CORNEJO 3:57:50 Veterano Masculino 58
164 227 ESTER CERVELLO PUJADES 3:58:01 Senior Femenino 7 TRETZE ATHLETIC MINICAR PONS
165 84 MALLOL NOLLA ROIG 4:01:32 Senior Masculino 76 ASS.ESP. BARONIA D'ESCORNALBOU
166 4 IVAN LOPEZ DOMENECH 4:02:30 Senior Masculino 77
167 20 CRISTOBAL GARCIA MARTINEZ 4:03:10 Veterano Masculino 59 CLUB EXCTA.LA CANONJA
168 224 DANIEL ABRIL GONZALEZ 4:03:12 Veterano Masculino 60
169 155 ADAM NUÑEZ RECASENS 4:03:46 Senior Masculino 78 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
170 27 JUANMA CALAHORRO PEREZ 4:04:05 Veterano Masculino 61
171 51 DIEGO LEONEL SEGUER 4:04:46 Veterano Masculino 62 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
172 214 SERGIO ARELLANO MORAN 4:05:02 Senior Masculino 79
173 77 ANTONIO MORENO LOZANO 4:07:40 Senior Masculino 80 CLUB FILIRUN
174 11 DESIDERIO ALMARCHA PARRA 4:08:25 Master Masculino 11 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
175 130 AGUSTIN MARTIN DE FEZ 4:08:25 Veterano Masculino 63 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
176 89 XAVI BAEZA RECHE 4:08:50 Veterano Masculino 64 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA
177 192 JOSEP MARIA BRULL FARNOS 4:09:35 Master Masculino 12 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO
178 50 HANN KATHERINE DIAZ MORA 4:09:54 Veterano Femenino 3 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
179 166 GERARDO 4:10:01 Veterano Masculino 65 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
180 124 ANTONIO MOLINA GARCIA 4:11:54 Veterano Masculino 66 CLUB EXCTA. D'ALCOVER
181 115 JORDI OLLE LLAURADO 4:11:57 Master Masculino 13 CLUB EXCTA. D'ALCOVER
182 119 MARISA, PUIG TORBELLINO 4:11:58 Senior Femenino 8 CLUB EXCTA. D'ALCOVER
183 163 QUICO PARDO BENITO 4:11:58 Veterano Masculino 67
184 44 PEPI SALVADO VILAFRANCA 4:12:42 Master Femenino 2 AMICS DE RIUDOMS
185 150 ORIOL POMBO CHORTO 4:18:38 Senior Masculino 81
186 43 ALBERTO CERRA GONZALEZ 4:19:43 Senior Masculino 82
187 22 PASCAL MARTINEAU 4:20:57 Veterano Masculino 68
188 25 CESAR LLORCA JOAN 4:20:59 Veterano Masculino 69
189 94 MARIA ROMINA PANIAGUA 4:22:11 Senior Femenino 9 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
190 42 PILAR NUÑEZ TARIFA 4:23:37 Veterano Femenino 4 AMICS DE RIUDOMS
191 33 ANTONIO VADILLO ARANDA 4:24:40 Senior Masculino 83 CLUB FILIRUN
192 160 ADRIAN CRUZ DIAZ 4:28:11 Veterano Masculino 70 ATHLETIC TRACK MOUNTAIN
193 121 JOSE ANGEL CASTRO NOGALES 4:39:39 Veterano Masculino 71 CLUB ATLETIC ESPLUGUI (SE)
194 75 GRIMBERT CHRISTOPHE 4:45:01 Veterano Masculino 72
195 152 DAVID BRAVO MARTIN 4:52:23 Senior Masculino 84
196 217 DAVID CASTILLON POSINO 5:00:46 Senior Masculino 85
197 90 ANGEL MARTIN DE LA FUENTE 5:05:49 Master Masculino 14 CLUB EXCTA.REDDIS
198 72 JOSE VICENTE ROYO COLL 5:11:27 Veterano Masculino 73 CLUB FILIRUN
199 9 JAIME-RAMON GENER GARCIA 5:12:34 Master Masculino 15 CLUB FILIRUN